Oude klepper Parade 2017 - De Haan.


20 augustus 2017





01. LEON BOLLEE 1896 - Nieke Leblon - Oudenburg (BelgiŽ)






02. LEON BOLLEE 1897 - Els Dekempe - Oudenburg (BelgiŽ)






04. LEON BOLLEE 1899 - Rudy Leblon - Roksem (BelgiŽ)






06. PEUGEOT 1903 - Ben Wieringa - Schilwolde (Nederland)









08.GIVAUDAN 1904 - Bill Phelps - Cardiff (United Kingdom)






09. HUMBER 1904 - Derek May & Bob Williamson - Canterburry (United Kingdom)






10. LAGONDA 1904 - Chris Thomas - Carmarthen (Wales)






11. LURQUIN ET COUDERT 1904 - Paul Valkenet - Leusden (Nederland)






12. GEORGES-RICHARD 1904 - Mark De Boer - Lottum (Nederland)






14. PEUGEOT 1906 - Benedict Canneyt - Brugge (BelgiŽ)






15. SAROLEA 1907 - Stany Wouters - Kalmthout (BelgiŽ)






16. MINERVA 1908 - Joren Leblon - Oudenburg (BelgiŽ)






17. FN 1910 - Michel Steins - Essen-Wildert (BelgiŽ)






18. FN 1910 - Gerard Debruyne - Leffinge (BelgiÍ)






19. Type: DOUGLAS 1910 - Bestuurder : Chris Wright - Sidcup (United Kingdom)






20. Type: F.N. 1910 - Bestuurder : John Hobbs - Faversham (United Kingdom)









21. Type: TRIUMPH 1910 - Bestuurder : Bob Godfrey - Hitchin (United Kingdom)




22. Type: TRIUMPH 1911 - Bestuurder : Chris Dawkins - Hitchin (United Kingdom)






23. Type: TERROT 1910 - Bestuurder : Lian Klaas - Driedorf (Deutschland)






24. Type: FN 1910 - Bestuurder : Gerd Huismann - Hamburg (Deutschland)






25. Type: WANDERER 1910 - Bestuurder : Peter Peschken - Moers (Deutschland)






26. Type: ALLDAYS & ONIONS 1911 - Bestuurder :Morgan Thomas - Carmarthen (Wales)






27. Type: WANDERER 1913 - Bestuurder : Frederik Peschken - Moers (Deutschland)






28. Type: TRIUMPH 1912- Bestuurder : Chtis Newbold - Broadstairs (United Kingdom)






29. Type: SUNBEAM 1913 - Bestuurder : Len Perry - West Wickham (United Kingdom)






30. Type: SAROLEA 1913 - Bestuurder : Nicole Masseurs - Kalmthout (BelgiŽ)






31. Type: ROVER 1913 - Bestuurder : Marnix Tanghe - Tielt (BelgiŽ)






32. Type: ROYAL ENFIELD 1913 - Bestuurder : Kees Rens - Galder (Nederland)






33. Type: DOUGLAS 1913 - Bestuurder : Wim te Kaat - Silvolde (Nederland)






34. Type: ROYAL ENFIELD 1913 - Bestuurder : Baldur Klaas - Driedorf (Deutschland)






35.Type: PREMIER 1913 - Bestuurder : Frank Seynaeve - Roksem (BelgiŽ)






36. Type: WILLIAMSON 1913 - Bestuurder : Harry De Boer - Lottum (Nederland)









37. Type: DOUGLAS 1914 - Bestuurder : Imke Huismann - Hamburg (Deutschland)




38. Type: TERROT 1914 - Bestuurder : Henk van der Veen - Ruinerswolde (Nederland)






39. Type: NEW-HUSON 1914 - Bestuurder : Geert De Boer - Lottum (Nederland)






40. Type:EYSINK 1914 - Bestuurder : Johan Been - Gorredijk (Nederland)






41. Type: A.J.S. 1913 - Bestuurder : Nick Farthing - Mulbarton (United Kingdom)






42. type: premier 1914 - bestuurder : Simon Hollingworth - Gislingham (United Kingdom)






43. Type: PEUGEOT 1914 - Bestuurder : Pascal Rabier -Perrusson (France)






44. Type: REX 1913 - Bestuurder : Alain Touchet - Meusnes (France)






45. Type: PREMIER 1914 - Bestuurder : Roger King - Luton (United Kingdom)






46. Type: DOUGLAS 1914 - Bestuurder : Nick Pearce - Whitstable (United Kingdom)






48. Type: RUDGE 1914 - Bestuurder : Nigel Fear - Radstock (United Kingdom)






49. Type: ALCYON 1914 - Bestuurder : Pascal Faure - Presles (France)






50. Type: HUMBER 1914 - Bestuurder :Chrit Haanen - Weert (Nederland)






51. Type: ROVER 1914 - Bestuurder : Peter Haanen - Weert (Nederland)






52. Type: NEW HUDSON 1912 - Bestuurder : Kevin Hellowell - Sowerby (United Kingdom)






55. Type: TRIUMPH 1916 - Bestuurder : Paul Rogers - Leeds (United Kingdom)






56. Type: READING STANDARD 1916 - Dirk Haerinck - Pittem (BelgiŽ)






57. Type: ROYAL ENFIELD 1919 - Bestuurder : Vincent Belgrave - Nieuw Roden (Nederland)









58. Type: HARLEY DAVIDSON 1916 - Bestuurder : Stefaan Canneyt - Knokke-Heist (BelgiŽ)




59. Type: SUNBEAM 1917 - Bestuurder : Raymond Hudson - Winscombe (United Kingdom)






60. TRIUMPH 1918 - Bestuurder : Richard Mummery - Dunkirk (United Kingdom)






61. HARLEY DAVIDSON 1918 - Bestuurder : Jean-Marie Theurier - Vineul (France)






62. ZENITH 1918 - Bestuurder : Patrick Van Hecke - Gistel (BelgiŽ)






64. RUDGE 1920 - Bestuurder : Alain Daigne - Meriel (France)






65. ACE 1920 - Bestuurder : Nick Roud - Folkestone (United Kingdom) (BelgiŽ)






66. A.J.S. 1916 - Bestuurder : Philippe Grenier - Epernay (France)






67. TRIUMPH 1916 - Bestuurder : Jasper Hooiveld - Emmen (Nederland)






68. P & M 1914 - Bestuurder : Peter Kuiper - Gees (Nederland)









Organizator Ronald Florens gaat op zijn motor de reeds gestarte deelnemers achterna om deze rit verder in goede banen te leiden.




Startpagina Exit Terug